Szkolne Koło Sportowe

Zajęcia sportowe finansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Odbywają się one w poniedziałki 15.10-16.10 - p. Patrycja Konieczna, w środy 14.25-15.10 - p. Patrycja Konieczna, we czwartki 15.10-17.10 - p. Agnieszka Salamon - Pyrzak.

pn2

Mistrzostwa Dolnego Śląska w piłce nożnej w Oleśnicy.

pn3

Mistrzostwa halowe w piłce nożnej w Oleśnicy 2015

Sekcje SKS:

• Piłka nożna - pod kierunkiem p. Patrycji Koniecznej
  • Piłka nożna –pod kierunkiem p. Leszka Korkusa
  • Siatkówka i inne zespołowe gry sportowe – pod kierunkiem p. Agnieszki Salamon-Pyrzak
  • Nauka jazdy na łyżwach - w sezonie zimowym uczniowie korzystają z bezpłatnych wyjść na lodowisko MOSiR we Wrocławiu

Zajęcia SKS są organizowane we współpracy z ze Stowarzyszeniem Społeczno-Sportowym „Sprawni razem". Każdego roku uczniowie borą udział w zawodach sportowych organizowanych przez stowarzyszenie, odnosząc znaczące sukcesy sportowe. Juz od kilku lat zdobywają czołowe miejsca (II i III miejsce) w Lekkoatletycznych Mistrzostwach Dolnego Śląska „Sprawni razem" oraz czwarte miejsce  w piłkarskich  rozgrywkach sportowych „Sprawni razem" .

kolo sportowe 03kolo sportowe 02kolo sportowe 04