Nauczyciele

 

Dyrekcja:

  • Tomasz Kowalczyk – dyrektor szkoły, nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Ewa Kobak - wicedyrektor, nauczyciel zajęć rewalidacyjnych (terapia pedagogiczna)
  • Marzena Lamorska - - wicedyrektor, nauczyciel języka polskiego

 

Nauczyciele - przedmioty ogólne

  • Mariola Gajek – nauczyciel chemii i przedmiotów zawodowych
  • Marek Partika - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Dorota Motyka –Bucka - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Barbara Andrzejczak - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Barbara Twaróg - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Ewa Więch - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Joanna Mularczyk - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Magdalena Gadecka - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Renata Marzec - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Stanisław Kotowicz - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Magdalena Wspaniała - Herbuś - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Anna Truskolaska – Golema - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Anna Wojciechowicz – nauczyciel biologii i przedmiotów zawodowych
  • Karina Gułowska - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Agnieszka Mrowiec - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Anna Bem – Kuryj - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Anna Janik - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Hanna Lubczyńska – nauczyciel podstaw przedsiębiorczości i przedmiotów zawodowych
  • Danuta Guba – nauczyciel matematyki
  • Iwona Terlecka – nauczyciel języka polskiego
  • Joanna Gruszczyńska - nauczyciel języka polskiego
  • Jadwiga Goleń – nauczyciel religii
  • Leszek Korkus – nauczyciel wychowania fizycznego
  • Agnieszka Salamon – Pyrzak - nauczyciel wychowania fizycznego
  • Patrycja Konieczna - nauczyciel wychowania fizycznego
  • Michał Gułowski - nauczyciel wychowania fizycznego
  • Karolina Czapla – nauczyciel języka angielskiego
  • Karolina Zaborowska ¬- nauczyciel języka angielskiego
  • Agnieszka Binder – nauczyciel wiedzy o społeczeństwie
  • Ola Lamorska - nauczyciel matematyki i zajęć rewalidacyjnych
  • Grzegorz Dzienis - nauczyciel historii i przedmiotów zawodowych
  • Mirosław Makuchowski – nauczyciel informatyki
  • Norbert Włodek - nauczyciel fizyki i przedmiotów zawodowych
  • Katarzyna Zawadzka - nauczyciel matematyki
  • Magdalena Rygała - nauczyciel geografii i edukacji dla bezpieczeństwa
  • Maria Kieleczawa - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Danuta Kubiak – bibliotekarz
  • Stanisława Orszewska - nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa

 

Rewalidacja

  • Bożena Skowronek – nauczyciel zajęć rewalidacyjnych (terapia pedagogiczna)
  • Jolanta Matkowska - nauczyciel zajęć rewalidacyjnych (terapia mowy)
  • Beata Laszkiewicz - nauczyciel zajęć rewalidacyjnych (terapia mowy)
  • Marlena Szyszka - nauczyciel zajęć rewalidacyjnych (terapia twórczością)
  • Magdalena Zwierzycka – Rarok - nauczyciel zajęć rewalidacyjnych (muzykoterapia)
  • Joanna Szkwerko – Szymik - nauczyciel zajęć rewalidacyjnych (zajęcia korekcyjno-wyrównawcze)

 

Kadra psychologiczna

  • Magdalena Sakowska – psycholog
  • Joanna Sikora – psycholog
  • Ewa Magnowska – pedagog, doradca zawodowy

więcej

 

Internat

  • Agnieszka Zacharska – wychowawca internatu
  • Małgorzata Towarnicka
  • Ewa Madaj – Dudzic
  • Zbigniew Malec
  • Ewa Święcka

 

Newsy i wydarzenia

Formularz kontaktowy