DYREKCJA I NAUCZYCIELE

mgr Tomasz Kowalczyk
dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 11
nauczyciel przedmiotów zawodowych

mgr Ewa Kobak
wicedyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 11
(Branżowa Szkoła I stopnia nr 14)
nauczyciel zajęć rewalidacyjnych (terapia pedagogiczna)

Nauczyciele – przedmioty ogólne

  • Marzena Lamorska – nauczyciel języka polskiego
  • Mariola Gajek – nauczyciel chemii i przedmiotów zawodowych
  • Marek Partika – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Dorota Motyka – Bucka – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Barbara Andrzejczak – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Barbara Twaróg – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Ewa Więch – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Joanna Mularczyk – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Magdalena Gadecka – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Renata Marzec – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Stanisław Kotowicz – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Magdalena Wspaniała – Herbuś – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Anna Truskolaska – Golema – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Anna Wojciechowicz – nauczyciel biologii i przedmiotów zawodowych
  • Karina Gułowska – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Agnieszka Mrowiec – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Anna Bem – Kuryj – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Anna Janik – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Hanna Lubczyńska – nauczyciel podstaw przedsiębiorczości i przedmiotów zawodowych
  • Danuta Guba – nauczyciel matematyki
  • Iwona Terlecka – nauczyciel języka polskiego
  • Joanna Gruszczyńska – nauczyciel języka polskiego
  • Jadwiga Goleń – nauczyciel religii
  • Leszek Korkus – nauczyciel wychowania fizycznego
  • Agnieszka Salamon – Pyrzak – nauczyciel wychowania fizycznego
  • Patrycja Konieczna – nauczyciel wychowania fizycznego
  • Michał Gułowski – nauczyciel wychowania fizycznego
  • Karolina Czapla – nauczyciel języka angielskiego
  • Karolina Zaborowska – nauczyciel języka angielskiego
  • Agnieszka Binder – nauczyciel wiedzy o społeczeństwie
  • Ola Lamorska – nauczyciel matematyki i zajęć rewalidacyjnych
  • Grzegorz Dzienis – nauczyciel historii i przedmiotów zawodowych
  • Mirosław Makuchowski – nauczyciel informatyki
  • Norbert Włodek – nauczyciel fizyki i przedmiotów zawodowych
  • Katarzyna Zawadzka – nauczyciel matematyki
  • Magdalena Rygała – nauczyciel geografii i edukacji dla bezpieczeństwa
  • Maria Kieleczawa – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Danuta Kubiak – bibliotekarz
  • Stanisława Orszewska – nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa

Rewalidacja

  • Bożena Skowronek – nauczyciel zajęć rewalidacyjnych (terapia pedagogiczna)
  • Jolanta Matkowska – nauczyciel zajęć rewalidacyjnych (terapia mowy)
  • Beata Laszkiewicz – nauczyciel zajęć rewalidacyjnych (terapia mowy)
  • Marlena Szyszka – nauczyciel zajęć rewalidacyjnych (terapia twórczością)
  • Magdalena Zwierzycka – Rarok – nauczyciel zajęć rewalidacyjnych (muzykoterapia)
  • Joanna Szkwerko – Szymik – nauczyciel zajęć rewalidacyjnych (zajęcia korekcyjno-wyrównawcze)

Kadra psychologiczna

  • Magdalena Sakowska – psycholog
  • Joanna Sikora – psycholog
  • Ewa Magnowska – pedagog, doradca zawodowy

Internat

  • Agnieszka Zacharska – wychowawca internatu
  • Małgorzata Towarnicka
  • Ewa Madaj – Dudzic
  • Zbigniew Malec
  • Ewa Święcka