Zjazd absolwentów

Dnia 29 maja 2018 roku  w naszej  placóce odbyło się  Spotkanie Absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 14 (dziś: Szkoły Branżowej I stopnia nr 14). Spotkania z absolwentami są już naszą tradycją i odbywają się cyklicznie pod koniec roku szkolnego. Dla naszych absolwentów jest to okazja, by spotkać się ze swoimi kolegami ze szkolnych lat, z wychowawcą, nauczycielami, dyrekcją.

Tegoroczne spotkanie było doskonałą okazją do wspólnych rozmów i wspomnień. Spotkanie odbyło się przy przygotowanych przez uczniów zawodu cukiernik ciastach. Wszyscy absolwenci, którym pozwoliła na to praca zawodowa, bardzo chętnie odwiedzili dawne mury szkoły i opowiedzieli o swojej obecnej sytuacji zawodowej.

Absolwenci wypełnili też ankietę, dotyczącą tego, jak radzą sobie na rynku pracy. Została też im pokazana szkoła nowa, po zmianach, poszerzona o  nową ofertę zawodów. Wielu byłych uczniów  ze zdziwieniem przecierało oczy mówiąc:  "Ojej, jak się ta nasza szkoła zmieniła.."

Drodzy absolwenci!
Zależy nam, by nie tracić z Wami kontaktu po zakończeniu edukacji w szkole zawodowej. Jesteście dla nas źródłem informacji na temat rynku pracy oraz tego, jak radzicie sobie w dorosłym życiu. Z myślą o Was stworzyliśmy na stronie internetowej Dział Absolwenta, w którym znajdziecie różne ważne dla Was informacje.
Znajdziecie tam m.in. Ankietę Absolwenta. Jeśli z różnych względów nie mogliście skorzystać z naszego zaproszenia prosimy o wypełnienie ankiety on-line.
Dzięki informacjom, jakie przekażecie w ankiecie, łatwiej będzie nam planować kształcenie kolejnych roczników uczniów Szkoły Branżowej. 

Dziękujemy Wam  za tak liczne przybycie , a tym, którym obowiązki nie pozwoliły na wzięcie udziału w spotkaniu z góry dziękujemy za wypełnienie ankiety on-line.
Zobacz ankietę

Newsy i wydarzenia

 • Zawody sportowe

  ZAWODY SPORTOWE W maju i w czerwcu nasi uczniowie bardzo aktywnie udzielali się w różnego rodzaju ...

  Czytaj więcej...

 • Zapraszamy do odwiedzin

  ZAPRASZAMY DO ODWIEDZIN Rodziców, opiekunów, pedagogów, przyszłych uczniów, zainteresowanych,...

  Czytaj więcej...

 • Zjazd absolwentów

  ZJAZD ABSOLWENTÓW Dnia 29 maja 2018r odbyło się spotkanie absolwentów ostatnich roczników szkoły...

  Czytaj więcej...

 • Zakończenie roku szkolnego

  ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W dniu 22 czerwca 2018r odbyło się  uroczyste zakończenie roku szkolnego...

  Czytaj więcej...

 • Wytwory ogrodników

  WYTWORY OGRODNIKÓW Nasi uczniowie   na kierunku ogrodnik wykonują  kompozycje kwiatowe na sesje Rady...

  Czytaj więcej...

Formularz kontaktowy