Wyniki konkursu

I Miejsce

NATALIA JEDNORÓG

Uczennica III klasy Gimnazjum w Zespole Placówek Specjalnych w Oleśnicy

 

ALEKSANDRA SOBKOWICZ

Uczennica II klasy Branżowej Szkoły I stopnia nr 14
we Wrocławiu

 

ANDŻELIKA BACHMAN

Uczennica II klasy Branżowej Szkoły I stopnia nr 14
we Wrocławiu

II Miejsce

MARIA HAMKAŁO

Uczennica II klasy Gimnazjum SOSW w Środzie Śląskiej

WOJCIECH KUNECKI

Uczeń II klasy Gimnazjum SOSW w Środzie Śląskiej

KAROLINA KALIŃSKA

Uczennica III klasy Gimnazjum w Zespole Placówek Specjalnych w Oleśnicy

OSKAR SZIR

Uczeń III klasy Gimnazjum w Zespole Placówek Specjalnych w Oleśnicy

MILENA ŻMUDA

Uczennica II klasy w Zespole Szkół Specjalnych
i Placówek Oświatowych w Wołowie

JAKUB KLANOWSKI

Uczeń II klasy w Zespole Szkół Specjalnych
i Placówek Oświatowych w Wołowie

III Miejsce

KAMIL BIENIEK

Uczeń SOSW w Środzie Śląskiej

ZUZANNA BUDZIEWSKA

Uczennica SOSW w Środzie Śląskiej

 

WYRÓŻNIENIE SPECJALNE 

„ORYGINALNY” 

ŻANETA KUŚWIK

Uczennica klasy I w Zespole Placówek Specjalnych
w Oleśnicy

JAKUB WRÓBEL

Uczeń  klasy II w Zespole Placówek Specjalnych
w Oleśnicy

IWONA GÓRSKA

Uczennica klasy III w Zespole Placówek Specjalnych
w Oleśnicy
 

WIKTORIA ZAGÓRSKA

Uczennica III klasy w Zespole Szkół Specjalnych
i Placówek Oświatowych w Wołowie
 

WIKTORIA DZIADEK

Uczennica II klasy Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego przy ul. Borowskiej we Wrocławiu 

DOMINIK WITKOWSKI

Uczeń klasy IIc Branżowej Szkoły I stopnia nr 14
we Wrocławiu

WYRÓŻNIENIE

NATALIA ŁUCZAK

Uczennica w Zespole Placówek Specjalnych w Oleśnicy 

KAMIL HARABASZ

Uczeń w Zespole Placówek Specjalnych w Oleśnicy 

KLAUDIA ŁUCZAK

Uczennica III klasy w Zespole Placówek Specjalnych

w Oleśnicy 

WIKTORIA POCZĄTEK

Uczennica  klasy III w Zespole Placówek Specjalnych
w Oleśnicy

ANDZELIKA CYGAN

Uczennica klasy I w Zespole Szkół Specjalnych
i Placówek Oświatowych w Wołowie

DOMINIKA CHMIELIŃSKA

Uczennica klasy I w Zespole Szkół Specjalnych
i Placówek Oświatowych w Wołowie

DAMIAN ŁUŹNY

Uczeń klasy III w Zespole Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych w Wołowie 

ALEKSANDRA DĘBOWSKA

Uczennica klasy III w Zespole Szkół Specjalnych
i Placówek Oświatowych w Wołowie

MATEUSZ BIELIN

Uczeń klasy III w Zespole Szkół Specjalnych

i Placówek Oświatowych w Wołowie 

ANGELIKA WIĘCŁAW

Uczennica klasy III w Zespole Szkół Specjalnych

i Placówek Oświatowych w Wołowie 

SZYMON WŁODARCZYK

Uczeń klasy III w Zespole Szkół Specjalnych w Kłodzku

ANGELIKI HUK

Uczennica klasy Ic Branżowej Szkoły I Stopnia nr 14
we Wrocławiu

PRZEMYSŁAW JAEGER

Uczeń klasy IIIe Branżowej Szkoły I Stopnia nr 14
we Wrocławiu

JACEK SOKOŁOWSKI

Uczeń klasy IIIb Branżowej Szkoły I Stopnia nr 14
we Wrocławiu

MICHAŁ MAJER

Uczeń klasy IIf Branżowej Szkoły I Stopnia nr 14
we Wrocławiu

PATRYK WÓJCIK

Ucznia klasy IIf Branżowej Szkoły I Stopnia nr 14
we Wrocławiu

PAULINA PÓŁTORAK

Uczennica klasy IIa Gimnazjum nr 56  
we Wrocławiu

PAULINA KAWA

Uczennica klasy IIa Gimnazjum nr 56  
we Wrocławiu

KAROLINA PRZYSTAŁOWSKA

Uczennica klasy IIIc Branżowej Szkoły I Stopnia nr 14
we Wrocławiu

ROKSANA GRABOWSKA

Uczennica klasy IIIe Branżowej Szkoły I Stopnia nr 14
we Wrocławiu

ROSANNA DAWIDOWICZ

Uczennica klasy Ic Branżowej Szkoły I Stopnia nr 14
we Wrocławiu

OLIWIA CZOP

Uczennica klasy Ie Branżowej Szkoły I Stopnia nr 14
we Wrocławiu
 

 

Organizatorzy konkursu:

Magdalena Wspaniała-Herbuś,

Karina Gułowska,

Anna Bem Kuryj,

serdecznie gratulują i dziękują Uczniom i Nauczycielom.

 

Świąteczne dekoracje stołu na Wielkanoc

Serdecznie zachęcamy i zapraszamy wszystkich uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych z terenu Dolnego Śląska do wzięcia udziału w konkursie na stroik, ozdobę wielkanocną stołu.

Warunki udziału w konkursie:

  1. Wykonanie  stroika wielkanocnego o dowolnej wielkości i kształcie
  2. Możliwość zastosowania dowolnych technik
  3. Stroiki mogą być wykonane indywidualnie lub w grupie 2 osobowej
  4. Stroiki powinny mieć metryczkę z informacjami imię, nazwisko, wiek, szkoła, klasa
  5. Prace należy dostarczyć do sekretariatu SOSW nr 11 ul Kamiennna 99-101 do dnia 27 marca 2018.

Oceny prac dokona Komisja Konkursowa. Wyniki zostaną ogłoszone 11 kwietnia 2018 w czasie dni otwartych ośrodka gdzie prezentowane będą wszystkie prace.

 

 

 

 

   

        

Newsy i wydarzenia

  • Szkolne Koło Wolontariatu

    SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z opiekunem uczestniczyli w...

    Czytaj więcej...

  • Świąteczne dekoracje stołu na Wielkanoc

    Świąteczne dekoracje stołu na Wielkanoc Serdecznie zachęcamy i zapraszamy wszystkich uczniów szkół...

    Czytaj więcej...

  • Wytwory ogrodników

    WYTWORY OGRODNIKÓW Nasi uczniowie   na kierunku ogrodnik wykonują  kompozycje kwiatowe na sesje Rady...

    Czytaj więcej...

Formularz kontaktowy